Kdo využívá
naše služby

Za více než 10 let naší existence jsme uspořádali více než 1 500 akcí pro 500 zákazníků z řad firem, neziskových organizací, jednotlivců i státních institucí.

Co o nás říkají naši klienti

Jednoznačně jste byli nejlepší catering, co jsme kdy na podobných akcích měli. Jídlo bylo fantastické. Já jsem samozřejmě věděla, co nás čeká, ale všichni ostatní byli překvapení, že catering může být i o jiném jídle než o guláši a řízkách.
Michaela Hráská z IKEA
Rád bych Vám a vašim kolegům vyjádřil poděkování za jídlo. Moji kolegové si netradiční a cizokrajné jídlo pochvalovali. Z útržků komentáře jsem zachytil například, že jsem „zvedl laťku“. Můj záměr překvapit kolegy k mým 60. narozeninám jiným jídlem se povedl.
Petr Vaculčík, Oslava narozenin
Myslím, že mohu jen potvrdit, že naše volba byla správná. Catering byl unikátní, velmi dobře přijatý našimi hosty a nikdo si nestěžoval. Vaši kolegové vše připravili i sklidili přesně podle plánu. Líbí se nám jak váš koncept, tak poskytnuté služby.
Radka Vondrašová z KKCG
Myslím, že přístup i spolupráce s Jakubem a celým tymem byla skvělá. Vše probíhalo hladce. Závěr je, že jsou to profíci, navíc milí a flexibilní, jídlo je skvělé a chování lidské a vstřícné. Bylo by fajn s nimi spolupracovat dále.
Eliška Hloupá Sovová ze SCIO

Napsali o nás

Natočili o nás

Kdo využívá naše služby